FORCEFIT to siła ciała i hart ducha

nowe-projekty-cross-fit-web

FORCEFIT to zintegrowany program treningowy sprawności funkcjonalnej. Wykorzystuje najlepsze praktyki treningu fizycznego i psychicznego według autorskiego programu fundatora i głównego trenera Pawła Zaremby, który starannie tworzy zespół trenerów FORCEFIT.
FORCEFIT to w rzeczywistości znacznie więcej niż trening. To sposób życia i działania, który będzie sprzyjał przełomom we wszystkich dziedzinach Waszego życia. Bycie „FORCE Fit” oznacza połączenie determinacji, siły i dyscypliny wewnętrznej z lojalnością, uczciwością i odwagą. Nasze treningi, obozy i szkolenia sprawiają, że stajecie się sprawni fizycznie i silni psychicznie, przełamujecie własne ograniczenia, odzyskujecie pewność siebie, a także potraficie szybciej przystosowywać się do każdego rodzaju wyzwań, które napotykacie.
Z nami dojdziecie do najlepszej formy swojego życia, nauczycie się być świetnymi kolegami z drużyny, poczujecie jakość profesjonalnego treningu, odkryjecie swój prawdziwy potencjał i co najważniejsze – powrócicie do zdrowia.