Pływanie

box-plywanie-1

Pływanie jest dyscypliną sportu o ogromnych właściwościach zdrowotnych i relaksacyjnych. Można ją uprawiać zawodniczo, rekreacyjnie, indywidualnie i rodzinnie. Nigdy nie jest za późno na rozpoczęcie nauki.

Rokrocznie w naszym Ośrodku około 6000 dzieci zdobywa umiejętność pływania oraz wiedzę jak bezpiecznie, zdrowo i przyjemnie spędzić czas nad wodą. Prowadzimy zajęcia  nauki i doskonalenia pływania dla dzieci z krakowskich szkół. Oferujemy również zajęcia z pływania korekcyjnego dla dzieci
z wadami postawy ciała. Na zajęcia pływania korekcyjnego uczęszcza około 2000 dzieci.

Zajęcia prowadzą instruktorzy i trenerzy pływania, absolwenci krakowskiej Akademii Wychowania Fizycznego.

Szanowni Państwo, informujemy, że od dnia 29 maja br. wznawiamy możliwość korzystania z pływalni przez osoby indywidualne – przy zachowaniu warunków określonych Rozporządzeniami Rady Ministrów w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii. Serdecznie zapraszamy!
Szanowni Państwo!
Od dnia 4 maja br. Krakowski Szkolny Ośrodek Sportowy realizować będzie zajęcia dydaktyczne we wszystkich działach – Pływania, Gimnastyki Korekcyjnej oraz Rekreacji i Sportu. Zajęcia nauki i doskonalenia pływania dla grup zorganizowanych dzieci i młodzieży odbywać się będą na pływalni KSOS Centrum i MBP Nowa Huta – od dnia 4 maja br. oraz na pływalni OSR Kurdwanów Nowy – od dnia 5 maja 2021. Realizacja zajęć uwzględniać będzie obecnie obowiązujące wytyczne rządu.
Krakowski Szkolny Ośrodek Sportowy
al. Powstania Warszawskiego 6
1
Międzyszkolny Basen Pływacki Kraków - Śródmieście
ul. Francesco Nullo 23
3
Akademia Wychowania Fizycznego
al. Jana Pawła II 87
5
Ośrodek - Sportowo Rekreacyjny Kurdwananów Nowy
ul. Wysłouchów 34 a
2
Międzyszkolny Basen Pływacki Kraków - Nowa Huta
os. Kolorowym 29 b
4
Ośrodek Sportu i Rekreacji Kolna
ul. Kolna 2
6